رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
نیم نگاه

تاریخ ثبت : 1401-02-22 ساعت 23:17:00    |    377 بازدید
بازدید مدیرعامل سازمان از شهرک تفریحی توریستی گردشکری شیدا

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال وبختیاری در نخستین روز کاری خویش با حضور در برخی از پروژه های سازمان از شهرک شیدا بازدید نمود .

در این بازدید مسئولین عمرانی ، حراست و روابط عمومی مدیرعامل سازمان را  همراهی کردند.


 
 
تاریخ ثبت : 1401-02-22 ساعت 22:57:00    |    705 بازدید
سوابق اجرایی مدیرعامل جدید سازمان

استاندار چهارمحال و بختیاری طی حکمی آقای علی خالدی سردشتی را به سمت سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب کرد. آقای علی خالدی سردشتی دارای چندین سال سابقه مدیریتی و اجرایی، در سازمان هایی مانند : سازمان آستان قدس رضوی، سازمان تأمین اجتماعی (شستا) و مدیر عامل سابق سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای ‌ شهرستان لردگان بوده و عضویت در هئیت مدیره چندین شرکت و موسسه عمرانی، تجاری و اقتصادی و همچنین سوابق مدرس دانشگاه، فعالیت فرهنگی و سیاسی را نیز در پرونده خود دارد.


 
 
تاریخ ثبت : 1401-02-22 ساعت 22:51:00    |    355 بازدید
معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان

مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای چهارمحال و بختیاری  برگزار شد.

در مراسمی با حضور آقای علی حیدری گوجانی ، معاون استاندار و رئیس هیأت مدیره سازمان، مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداریهای چهارمحال و بختیاری معارفه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این مراسم که روز دوشنبه مورخ نوزدهم اردیبهشت ماه با حضور علی حیدری گوجانی معاون هماهنکی امور عمرانی برگزار شد، ضمن تکریم و قدردانی از زحمات روح الله عظیم مدیرعامل پیشین سازمان همیاری شهرداریهای استان، علی خالدی سردشتی با حکم استاندار چهارمحال و بختیاری به عنوان مدیرعامل جدید این نهاد معرفی شد.


 
 
تاریخ ثبت : 1399-07-12 ساعت 18:08:00    |    790 بازدید
بازدید مدبرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان از پروژه آسفالت شهر پردنجان

بازدید مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان از پروژه آسفالت شهرپردنجان

به گزارش مدیر روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری ها مهندس عظیمی مدیرعامل سازمان به اتفاق مهندس رحیمی شهردار پردنجان از پروژه آسفالت معابر شهر پردنجان بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای آنها قرار گرفتند.
 
مهندس عظیمی  در حاشیه این بازدید تسریع بر روند پیشرفت پروژه ها تاکید و گفت: سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های عمرانی از خواسته ها  و اولویت های کاری سازمان  می باشد ولی این بدان معنا نیست که در کیفیت سهل انگاری شود و رعایت شاخصه های کیفی مد نظر قرار گرفته نشود.

لازم به ذکر است آقایان اصغر اسلامی ، مسئول امور عمرانی ، کاظم ملکپور ، مسئول حراست و آقای سلیم قهرمانی مسئول روابط عمومی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان را همراهی نمودند.


 
 
تاریخ ثبت : 1399-07-06 ساعت 19:15:00    |    1199 بازدید
زیباسازی فضای سبز محوطه سازمان

 

زیباسازی فضای سبز محوطه ساختمان سازمان  با گلهای رز

به گزارش مسئول روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان ، بوته های گل رز کاشته شده در محوطه سازمان ، فضای سبز مجموعه را زیبا و دل نشین و رنگارنگ کرد.

 قهرمانی افزود : به خاطر قرار گرفتن سازمان همیاری در یک موقعیت خاص جغرافیایی به جهت وجود دستگاه های خدمات رسان و چندین اداره در حوزه استحفاظی منطقه، برای خوش منظر و زیباتر شدن معابر و مناظر شهری، با نهایت توان و جدیت تلاش می کند تا موجب افزایش روحیه نشاط و شادابی و ارتقاء سطح سلامت روحی پرسنل و شهروندان  را فراهم نماید.


 
 
تاریخ ثبت : 1399-07-06 ساعت 19:00:00    |    1176 بازدید
برگزاری انتخابات نماینده کارگری سازمان

انتخابات نماینده کارگری سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد

به گزارش مسول  روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان  ، انتخابات نماینده کارگری این سازمان برگزار گردید .

قهرمانی افزود: انتخابات نماینده کارگری  سازمان همیاری شهرداری های استان  با نظارت کارشناس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی  و با حضور پرسنل واحدهای مختلف درمحل فضای بازسازمان وبا رعایت دستورالعملهای بهداشتی  برگزار شد. 

گفتنی است از تعداد 53 نفر از پرسنل سازمان که در این انتخابات شرکت نمودند  و بعد از  شمارش آراء آقای مجید امیری با کسب 23 رای به عنوان نماینده کارگران انتخاب شد.


 
 
تاریخ ثبت : 1399-06-25 ساعت 18:59:00    |    1249 بازدید
برگزاری مراسم زیارت عاشورا

به نقل از روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان مراسم زیارت عاشورا در محوطه سازمان و با حضور همه پرسنل با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار گردید .


 
 
تاریخ ثبت : 1398-08-14 ساعت 00:22:00    |    1203 بازدید
ُسرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری‌های استان چهارمحال و بختیاری  منصوب شد

یوسف اسلامی از سوی استاندار چهارمحال وبختیاری به عنوان سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری‌های استان  منصوب شد.


 
 
صفحات دیگر
 

سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com