رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1399-07-12 ساعت 18:08:00    |    347 بازدید
بازدید مدبرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان از پروژه آسفالت شهر پردنجان

بازدید مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان از پروژه آسفالت شهرپردنجان

به گزارش مدیر روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری ها مهندس عظیمی مدیرعامل سازمان به اتفاق مهندس رحیمی شهردار پردنجان از پروژه آسفالت معابر شهر پردنجان بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای آنها قرار گرفتند.
 
مهندس عظیمی  در حاشیه این بازدید تسریع بر روند پیشرفت پروژه ها تاکید و گفت: سرعت بخشیدن به اجرای پروژه های عمرانی از خواسته ها  و اولویت های کاری سازمان  می باشد ولی این بدان معنا نیست که در کیفیت سهل انگاری شود و رعایت شاخصه های کیفی مد نظر قرار گرفته نشود.

لازم به ذکر است آقایان اصغر اسلامی ، مسئول امور عمرانی ، کاظم ملکپور ، مسئول حراست و آقای سلیم قهرمانی مسئول روابط عمومی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان را همراهی نمودند.


 
 
تاریخ ثبت : 1399-07-06 ساعت 19:15:00    |    299 بازدید
زیباسازی فضای سبز محوطه سازمان

 

زیباسازی فضای سبز محوطه ساختمان سازمان  با گلهای رز

به گزارش مسئول روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان ، بوته های گل رز کاشته شده در محوطه سازمان ، فضای سبز مجموعه را زیبا و دل نشین و رنگارنگ کرد.

 قهرمانی افزود : به خاطر قرار گرفتن سازمان همیاری در یک موقعیت خاص جغرافیایی به جهت وجود دستگاه های خدمات رسان و چندین اداره در حوزه استحفاظی منطقه، برای خوش منظر و زیباتر شدن معابر و مناظر شهری، با نهایت توان و جدیت تلاش می کند تا موجب افزایش روحیه نشاط و شادابی و ارتقاء سطح سلامت روحی پرسنل و شهروندان  را فراهم نماید.


 
 
تاریخ ثبت : 1399-07-06 ساعت 19:00:00    |    291 بازدید
برگزاری انتخابات نماینده کارگری سازمان

انتخابات نماینده کارگری سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد

به گزارش مسول  روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان  ، انتخابات نماینده کارگری این سازمان برگزار گردید .

قهرمانی افزود: انتخابات نماینده کارگری  سازمان همیاری شهرداری های استان  با نظارت کارشناس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی  و با حضور پرسنل واحدهای مختلف درمحل فضای بازسازمان وبا رعایت دستورالعملهای بهداشتی  برگزار شد. 

گفتنی است از تعداد 53 نفر از پرسنل سازمان که در این انتخابات شرکت نمودند  و بعد از  شمارش آراء آقای مجید امیری با کسب 23 رای به عنوان نماینده کارگران انتخاب شد.


 
 
تاریخ ثبت : 1399-06-25 ساعت 18:59:00    |    345 بازدید
برگزاری مراسم زیارت عاشورا

به نقل از روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان مراسم زیارت عاشورا در محوطه سازمان و با حضور همه پرسنل با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار گردید .


 
 
تاریخ ثبت : 1398-08-14 ساعت 00:22:00    |    699 بازدید
ُسرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری‌های استان چهارمحال و بختیاری  منصوب شد

یوسف اسلامی از سوی استاندار چهارمحال وبختیاری به عنوان سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری‌های استان  منصوب شد.


 
 
تاریخ ثبت : 1398-06-18 ساعت 02:07:00    |    251 بازدید
برگزاری مراسم زیارت عاشورا در سازمان همیاری شهرداری های استان در ایام دهه محرم

 
 
تاریخ ثبت : 1398-04-24 ساعت 02:40:00    |    1311 بازدید
آغاز پروژه محوطه سازی فاز ۱ و ۲ الهیه بروجن

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، صبح امروز پروژه عمرانی عملیات آماده سازی فاز‌ ۱ و ۲ مسکن مهر الهیه بروجن آغاز گردید. مهندس اصغر اسلامی مدیر عمرانی سازمان همیاری شهرداری های استان با اعلام این خبر، از آمادگی کلی واحد عمرانی سازمان در راستای انجام عملیات های خاک برداری، محوطه سازی، کراسینگ، جداول و  آسفالت خبر داد. وی همچنین افزود در حال حاضر تمام ظرفیت های عمرانی سازمان همیاری شهرداری ها درگیر پروژه هایی مانند حفاری چاه عمیق، تولید آسفالت، سیویلینگ و عملیات راه سازی شده است و تمام توان این ظرفیت سازمان در حال بکارگیری است.

لازم به ذکر است در کنار پروژه های عمرانی کسب شده توسط سازمان همیاری در سال ۹۸، پروژه های تجاری و بازرگانی سازمان به فعلیت رسیده و هم اکنون به محل های درآمدزایی این مجموعه افزوده است.

مهندس سید سجاد موسویان قهفرخی، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چندی پیش با پیش بینی سال ۹۸ به عنوان سال مدیریتی و مالی موفق برای سازمان، خبر از راه اندازی دو پروژه بزرگ منطقه ویژه اقتصادی و شهرک گردشگری شیدا پس از معطلی چندین ساله داده بود.


 
 
تاریخ ثبت : 1398-04-21 ساعت 17:12:00    |    292 بازدید
جلسه هم اندیشی مدیران عامل سازمان همیاری شهرداری های استان کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری

صبح روز پنجشنبه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان کهگیلویه و بویر احمد با حضور در سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری و شرکت در جلسه هم اندیشی، ضمن  بررسی راهکارهای همکاری به تبادل تجربیات و امکان شرکت در پروژه های درآمدزای مشترک بین سازمان های دو استان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری این نشست هفتمین دیدار در قالب نشست های مدیر عامل فعلی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری با سایر مدیران عامل سازمان های سطح کشور می باشد.

پیش از این مهندس سید سجاد موسویان، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری با مدیران عامل سازمان های استان های تهران، خراسان رضوی، کرمانشاه، فارس، بوشهر و قزوین در دیدارهایی جداگانه، با انتقال تجربیات و شناخت پتانسیل های درآمدزا به بررسی راهکارهای مشترک همکاری پرداخته بود.

شایان ذکر است سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری در دوره ده ماهه حضور مدیر عامل فعلی، توانسته است با عبور از بحران های عدیده مالی، اداری و حقوقی که مدتی طولانی با آن ها دست و پنجه نرم می کرد، در زمره معدود سازمان های همیاری سطح کشور قرار گیرد  که معوقات پرداخت حقوق کارکنانشان را به روز کرده اند. این مسیر پیشرفت و شروع فرایندهای درآمدزا، که پیش بینی می شود پس از سال ها باعث رشد چشمگیر سودآوری سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری گردد موجبات اشتیاق سایر مدیران عامل سازمان های سطح کشور را برای بازدید از سازمان همیاری استان و برگزاری جلسات هم اندیشی و انتقال تجربیات فراهم آورده است.


 
 
صفحات دیگر
 

سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com