استان چهارمحال و بختیاری ، یک استان مستعد است . هم استعداد طبیعی ، هم استعداد فرهنگی دارد . از لحاظ استعداد طبیعی معادن زیر زمینی این استان متنوع و قابل توجه است . آب و امکانات دامداری و مراتع این استان با ارزش است . از لحاظ استعداد فرهنگی و انسانی جوانان این استان با استعدادند . مقام معظم رهبری
رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1397-07-15 ساعت 08:56:00    |    10 بازدید
نمایشگاه نیازمندی‌های خدمات شهرداری و دهیاری در چهارمحال و بختیاری برپا ‌شد

نخستین نمایشگاه از سلسله نمایشگاه‌های نیازمندی‌های خدمات شهرداری و دهیاری در چهارمحال و بختیاری برپا ‌شد.

با همت سازمان همیاری شهرداری‌های استان با شرکت شهرداران، دهیاران و مدیران خدمات شهری و سخنرانی معاونت هماهنگی امور عمرانی استان برگزار شد.

در این نمایشگاه که در 2 پنل سخنرانی در خصوص خدمات شهری و غرفه‌های شرکت‌های ارائه دهنده خدمات و محصولات برگزار گردید، تولیداتی چون مبلمان شهری، ماسک‌های تنفسی، نرم افزارهای مالی مورد نیاز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و همچنین خدماتی چون بازیافت سلولوزی و مطالعات مشاوره‌ای طرح‌های گردشگری و المان شهری ارائه گردید.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-07-08 ساعت 06:45:00    |    19 بازدید
سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری میزبان نشست سرمایه گذاران خارجی و داخلی

سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری میزبان نشست سرمایه گذاران خارجی و داخلی 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان ظهر روز پنج شنبه مورخ 5 مهر ماه سال جاری جناب آقای مهندس موسویان ، میزبان دکتر رجب صفراوف، مشاور معاون اقتصادی رییس جمهور روسیه و مدیر مطالعات ایران معاصر در روسیه بود تا فرصت های سرمایه گذاری بخش خارجی در منطقه ویژه اقتصادی استان را به بحث و بررسی بگذارد.
در این جلسه دکتر حکمی، مشاور سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران، با تشریح فرصت های مناسب منطقه ویژه اقتصادی، وجود چنین منطقه ای در استان را فرصتی ویژه در جهت توسعه منطقه دانست.
همچنین مهندس موسویان با توضیح شرایط تشویقی سرمایه گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه، خبر از رایزنی های ابتدایی با هیآت های اقتصادی داخلی و خارجی و دعوت از همه سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی برای شناخت بیشتر و حضور در منطقه ویژه اقتصادی استان داد.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-23 ساعت 07:07:00    |    69 بازدید
بازدید سرزده از کارخانه آسفالت سازمان

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان در سحرگاه روز سه شنبه 23 مرداد ماه از کارگاه های سازمان بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان سرپرست سازمان همیاری شهرداری ها به صورت سرزده از  کارگاه های سازمان بازدید نمود .

در این دیدار آقای ملکپور ، مسئول حراست سازمان ایشان را همراهی کرد  .

در راستای نظارت بر عملکرد نگهبانان سازمان این بازدید ساعت 4 صبح روز 23 مرداد ماه 97 انجام شد و آقای موسویان ضمن ارتباط مستقیم با همکاران حوزه حراست  از زحمات نگهبانان تقدیر کرد .

 


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-22 ساعت 03:18:00    |    83 بازدید
نشست صمیمی با مدیر عامل شرکت گاما

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان آقای دکتر رفیعی با سرپرست سازمان همیاری شهرداری ها دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مسائل و مشکلات مربوط به شرکت گاما مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .


 
 
تاریخ ثبت : 1397-05-17 ساعت 03:04:00    |    73 بازدید
سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، طی حکمی از سوی جناب آقای عباسی استاندارمحترم استان ، آقای مهندس سجاد موسویان به عنوان سرپرست این سازمان معرفی شد.

متن حکم سرپرستی مهندس موسویان بدین شرح ابلاغ شد:

نظر به شایستگی ، تعهد و تجارب جنابعالی و به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین سیاست های دولت تدبیر و امید موفق و مؤید باشید.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-03-03 ساعت 07:39:00    |    81 بازدید
ادای احترام سرپرست و پرسنل سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال و بختیاری به مقام شامخ شهدا

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال وبختیاری، مهندس کیانوش نادری بلداجی سرپرست و پرسنل سازمان همیاری شهرداری ها، صبح امروز پنج شنبه همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور در تپه نورالشهدا، نسبت به مقام شامخ شهدای گمنام ادای احترام نمودند.

سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری در تپه نور الشهدا با گرامیداشت خاطره همه شهدا از شهدای مظلوم سوم خرداد یاد کرد و افزود : آزادسازی خرمشهر فتح ارزشهای الهی بود و دشمنان اسلام بزرگترین شکست را در این عملیات متحمل شدند.

مهندس کیانوش با بیان اینکه همه ما وامدار شهدا هستیم از خداوند متعال توفیق پاسداری از خون و پایبندی به اصول و آرمان های شهدا را مسئلت نمود.


 
 
صفحات دیگر
 
ارتباط با مدیر عامل سازمان
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وب سایت و مطالب آن چیست ؟
پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com