استان چهارمحال و بختیاری ، یک استان مستعد است . هم استعداد طبیعی ، هم استعداد فرهنگی دارد . از لحاظ استعداد طبیعی معادن زیر زمینی این استان متنوع و قابل توجه است . آب و امکانات دامداری و مراتع این استان با ارزش است . از لحاظ استعداد فرهنگی و انسانی جوانان این استان با استعدادند . مقام معظم رهبری
رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1396-08-11 ساعت 12:04:00    |    203 بازدید
حضور پر رنگ سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری در نهمین نمایشگاه سرمایه گذاری کیش

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، این سازمان به منظور معرفی فرصت های سرمایه گذاری خود در دو بخش گردشگری و اقتصادی در این نمایشگاه شرکت نموده است.

مهندس سیامک سلیمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همزمان با افتتاح نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش، از معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان در دو بخش گردگشری و اقتصادی خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده از سوی دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، سازمان همیاری شهرداری های استان به عنوان متولی اجرای دو طرح بزرگ منطقه ویژه اقتصادی و مجتمع تفریحی، توریستی و گردشگری شیدا در این نمایشگاه حضور یافته است.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-06-28 ساعت 11:14:00    |    195 بازدید
برگزاری آیین بهره برداری از جاده اصلی منطقه ویژه اقتصادی با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری آیین بهره بردای از جاده اصلی منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری عصر روز دوشنبه با حضور استاندار، معاون عمرانی استاندار، فرماندار شهرستان شهرکرد، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری ها و جمعی از مسئولین استان برگزار شد.
قاسم سلیمانی دشتکی در آیین بهره برداری از جاده اصلی منطقه ویژه اقتصادی گفت: طرح منطقه ویژه استان چهارمحال و بختیاری خرداد امسال در شورایعالی مناطق آزاد کشور به تصویب رسید ،به همین منظور زیرساخت های این منطقه شامل گاز، برق و جاده دسترسی تامین شده است.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: یک کیلومتر از جاده اصلی منطقه ویژه اقتصادی استان آسفالت و بهره برداری شد و یک کیلومتر دیگر از جاده دسترسی به این مجموعه زیرسازی شده و عملیات اجرایی روکش آسفالت آن به زودی صورت می گیرد.
سلیمانی دشتکی تاکید کرد: منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری با دیواری به طول هفت کیلومتر محصور می شود که تاکنون دو کیلومتر از این دیوار با قطعات پیش ساخته بتنی اجرا شده و بقیه آن در دستور کار است.
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: آب مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی استان از محل طرح انتقال آب بن – بروجن 240 لیتر بر ثانیه تخصیصی دارد و تا زمان اجرای طرح انتقال آب بن – بروجن، آب مورد نیاز منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری از طریق حفر چاه تامین خواهد شد.
سلیمانی دشتکی اظهار کرد: بهره برداری کامل از منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری وضعیت اقتصادی استان در بخش های مختلف را متحول می کند.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری نیز گفت: این منطقه در مساحتی به وصعت 432 هکتار در حال آماده سازی است و با بهره برداری از منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری صنایع تبدیلی کشاورزی، باغی، کارخانه های فرآوری، بسته بندی و پردازش مواد غذایی، الکترونیکی و سلولزی در این مجموعه مستقر می شود.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-06-28 ساعت 11:06:00    |    233 بازدید
برگزاری آیین بهره برداری از شبکه داخلی برق شهرک شیدا با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، آیین بهره برداری از شبکه داخلی برق شهرک تفریحی توریستی و گردشگری شیدا صبح روز دوشنبه و با حضور استاندار، معاون عمرانی استاندار، فرماندار شهرستان بن، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری ها و جمعی از مسئولین استان برگزار شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری در آیین بهره برداری از شبکه داخلی برق شهرک شیدا تأکید کرد: نبود اعتبار و منابع مالی باعث کندی در روند اجرایی این پروژه  شده است که براساس توافق به عمل آمده با پیمانکار مقرر شده در ازای دریافت زمین نسبت به تأمین زیرساخت های این مجموعه اقدام شود.
قاسم سلیمانی دشتکی گفت: هم اینک زیرساخت های شهرک تفریحی توریستی شیدا شامل آب، برق و گاز آماده و زمینه حضور سرمایه گذاران در آن فراهم است و همچنین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور نیز به تازگی موافقت اصولی احداث شهرک تفریحی توریستی شیدا را صادر کرده است.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری نیز گفت: جهت تأمین آب مورد نیاز شهرک تفریحی توریستی و گردشگری شیدا از محل طرح انتقال آب بن – بروجن 38 لیتر بر ثانیه به این شهرک اختصاص می یابد.
مهندس قاسم شهبازی اظهار کرد: شهرک تفریحی توریستی شیدا به وسعت دو هزار هکتار در شهرستان بن و در حاشیه رودخانه زاینده رود احداث می گردد.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-05-17 ساعت 11:33:00    |    308 بازدید
توسعه همکاری های سازمان همیاری شهرداری ها  و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ایی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری، قاسم شهبازی از افزایش همکاری این سازمان با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ایی استان در سال جاری خبر داد.

مهندس قاسم شهبازی در دیدار با دکتر جمشیدی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ایی استان گفت: سازمان همیاری شهرداری ها به لحاظ برخورداری از مجموعه تولید آسفالت به روز و کارآمد توانایی تولید آسفالت در تناژ بالا و با بالاترین کیفیت در سطح استان را دارا می باشد.

وی افزود: سازمان همیاری شهرداری ها با توجه به فعالیت دو اکیپ آسفالت مجزا و مجهز، از آمادگی لازم جهت همکاری با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ایی در راستای انجام رسالت این اداره کل به منظور نگهداری و ایمن سازی راه های استان برخوردار می باشد.

شهبازی ادامه داد: افزایش همکاری های این سازمان با اداره کل راهداری و حمل نقل جاده ایی نقطه عطفی در توسعه و بهبود راه های شهری و روستایی استان به شمار می آید.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-05-17 ساعت 11:30:00    |    242 بازدید
برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه نماز و مهدویت در فضای مجازی ویژه دانشجویان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال وبختیاری مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه نماز و مهدویت در فضای مجازی ویژه دانشجویان کلیه دانشگاه های سراسر استان در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی این سازمان برگزار شد.

مهندس قاسم شهبازی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان در حین برگزاری این مراسم گفت : با توجه به ارتباط قشر دانشجو با فضای  مجازی و همچنین سعی در فرهنگ سازی مناسب در موضوعات نماز و مهدویت و پیرو  فرمایشات مؤکد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انجام فعالیتهای فرهنگی و جهادی در حوزه فضای مجازی ، مدیریت دانشجویی و فرهنگی مرکز علمی کاربردی سازمان  با همکاری ستاد اقامه نماز استان اقدام به برگزاری مسابقه نماز و مهدویت در فضای مجازی ویژه دانشجویان در بین کلیه   دانشگاه های سراسر استان نموده است . 


 
 
تاریخ ثبت : 1396-04-15 ساعت 11:02:00    |    686 بازدید
خیزش مردم برای مبارزه با مواد مخدر

چهارشنبه شهرکرد حال و هوای دیگری داشت.

همه آمده بودند.

مدیران کلان تا مدیران میانی، NGO ها، تشکل ها، سمن ها، مردم، روحانیت  همه آمده بودند.

این روزها همه برای مبارزه با مواد مخدر احساس مسئولیت می کنند.

پیر و جوان، زن و مرد آمده بودند تا به اعتیاد نه بگویند.

بودند پیر زنانی و پیر مردانی، یکی برای اعتیاد فرزندش از ناراحتی می گریست و یکی برای رهایی فرزندش از دام اعتیاد از خوشحالی می گریست.

و البته بودند شیر زنان و شیر مردانی که با جسارت آمده بودند یکی یک سال پاکی داشت و یکی یازده سال، چهره هایی که با آرامش و لبخند و احترام به یکدیگر، چشم هایشان حاوی این پیام بود " نه به اعتیاد"

گویا دبیر جوان ستاد مبارزه با مواد مخدر توانسته است همه طیف ها و قشرها و صنف ها را برای مبارزه با مواد مخدر متحد سازد. اتحادی که با حضور مردم مستحکم تر شده است.

سید قدیر مرتضوی روز چهارشنبه در همایش صیانت و گفتمان سازی مقابله با مصرف مواد مخدر با اشاره با بالا بودن گرایش و میل به ترک اعتیاد در استان گفت: سال کذشته 16 هزار معتاد برای ترک اعتیاد به مراکز و کمپ های ترک اعتیاد مراجعه کردند.

وی افزود: با حمایت سمن ها، مردم و استاندار محترم آقای قاسم سلیمانی چهارمحال و بختیاری یکی از استان های پاک در مصرف مواد مخدر است که برای کاهش گرایش به مصرف مواد مخدر باید از پیشگیری استفاده کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار در این همایش از  ضرورت آموزش و فرهنگ سازی در حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت و ادامه داد: دولت بدون استفاده از ظرفیت مردم و سازمان های مردم نهاد در امر مبارزه با مواد مخدر موفق نخواهد بود و این مهم حضور همه اقشار جامعه مردم را می طلبد.

وی در پایان سخنانش ضمن بیان اینکه اراده استاندار و مسئولین استان در مبارزه با مواد مخدر جدی است از حضور پرشور مردم و زحمات تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، مرتضوی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و همه مردم و مسئولین که دغدغه این مهم را دارند تشکر کرد.


 
 
صفحات دیگر
 
ارتباط با مدیر عامل سازمان
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وب سایت و مطالب آن چیست ؟
پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com