رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1397-11-21 ساعت 01:01:00    |    76 بازدید
ادای احترام پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان به شهدای گمنام‌

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان، صبح روز سه شنبه پرسنل این سازمان با حضور در تپه نورالشهدای شهرکرد به ادای احترام و تجدید میثاق با شهدای سرافراز ایران اسلامی نمودند.

این مراسم که از جمله برنامه های ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی سازمان همیاری شهرداری های استان بود، در کنار برپایی دعای پرفیض زیارت عاشورا، آذین بندی فضای اداری، برپایی ایستگاه پذیرایی صلواتی، قرائت دعای کمیل و اهدای خون دسته جمعی پرسنل سازمان همیاری شهرداری ها برگزار گردید.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-11-08 ساعت 06:23:00    |    62 بازدید
حضور دکتر خالدی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی حوزه لردگان در سازمان همیاری شهرداری های استان

صبح شنبه ششم دی ماه ۱۳۹۷ دکتر خالدی نماینده مردم شریف لردگان در مجلس شورای اسلامی با حضور در سازمان همیاری شهرداری های استان در جلسه شورای اداری این سازمان که با حضور کلیه پرسنل سازمان تشکیل گردید شرکت کردند.

در این جلسه مدیرعامل سازمان با توضیح فرایندهای اقتصادی و عمرانی این سازمان و بیان مشکلات پیش روی سازمان خواستار حمایت سازمان و ارجاع پروژه های دستگاه های مختلف اجرایی به سازمان همیاری شدند.

دکتر خالدی نیز با اشاره به پتانسیل های اشتغال زایی سازمان همیاری شهرداری های استان،  تجمیع نظر مدیریت کلان استان در راستای حمایت از سازمان همیاری شهرداری را گره گشای مشکلات موجود دانستند و در این زمینه وعده پیگیری و تشکیل جلسات بررسی راهکارهای حمایتی را مطرح کردند.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-26 ساعت 18:01:00    |    106 بازدید
دیدار هیات تجاری کشور ترکیه از منطقه ویژه اقتصادی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان، جلسه رایزنی اقتصادی در خصوص سرمایه گذاری هیات تجاری کشور ترکیه در منطقه ویژه اقتصادی استان در سالن جلسات سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار گردید.

در این جلسه مهندس موسویان مدیرعامل سازمان با معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی استان، شرایط تسهیل سرمایه گذاری در این منطقه را تشریح و ابراز امیدواری کردند با ورود صنایع مختلف به این منطقه شاهد رشد اقتصادی  استان باشیم.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-21 ساعت 22:41:00    |    85 بازدید
دیدار مدیران عامل سازمان های همیاری استان چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی با حضور شهردار و ریاست شورای شهر مشهد مقدس و شهردار محترم شهرکرد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری؛ مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی به همراه شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه هم اندیشی به میزبانی شهردار محترم شهرکرد و مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری؛ به بررسی راهکارها و زمینه های مشترک همکاری در افق درآمدزایی پایدار و مدیریت شهری پرداختند


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-17 ساعت 07:02:00    |    74 بازدید
نشست مشترک با تیم مدیریتی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار

نشست رایزنی، شناخت فرصت ها و انتقال تجربیات مدیریت توسعه در قالب جلسه مشترک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و سرپرست منطقه ویژه اقتصادی استان با تیم مدیریتی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار در فضایی صمیمی به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-12 ساعت 05:49:00    |    69 بازدید
برگزاری کلاس های آموزشی و توجیهی بودجه نویسی

جلسات بررسی روند تدوین و همچنین آموزش شیوه های بودجه نویسی و شفافیت مالی با حضور کارشناسان مرتبط در سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار گردید.

مهندس سید سجاد موسویان هدف از برگزاری چنین جلسات آموزشی را رسیدن به برنامه ای منسجم و مترقی برای بودجه ۹۸ و در نهایت حرکت بر اساس یک سند راهبردی و رسیدن به شفافیت مالی بیشتر از پیش در سال های پیش رو دانست.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-10 ساعت 03:05:00    |    62 بازدید
تقدیر پرسنل سازمان از استاندار و هیات مدیره

پیام تقدیر پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان از استاندار محترم (به عنوان رییس شورای سازمان) و اعضای هیات مدیره سازمان

 

 

جناب آقای مهندس عباسی

استاندار محترم و رییس شورای سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری

با اهدای سلام و ادب و احترام

برخود لازم می دانیم اکنون که در پی نگاه مدبرانه، پیگیری های مجدانه و مساعدت های محبت آمیز جنابعالی، بارقه های امید در دل پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان جوانه زده و مسیر پر تلاطم مشکلات اقتصادی گریبان گیر این سازمان رو به پایان نهاده؛ مراتب تشکر و قدردانی خود را از جنابعالی اعلام نموده و از پیشگاه خداوند متعال آرزوی توفیق روزافزون در راه خدمت خلق و استان عزیزمان را برای جنابعالی و مجموعه مدیریتی سازمان داشته باشیم.

صدها فرشته بوسه بر آن دست می زنند       کز کار خلق یک گره بسته وا کند

 

بدون شک ثبات مدیریتی ایجاد شده، فضای امید بخش و رو به پیشرفت سازمان و همچنین نتیجه بخشی سیاست های اقتصادی سازمان، مرهون نکاه حرفه ای مدیریتی جنابعالی می باشد که در قالب تلاش های هیات مدیره و انتخاب مدیرعاملی کاردان و لایق با تلاشگری مختص انرژی جوانی تبلور یافته است.

در این راستا بر ماست که با تعهدمان بر تلاش بیش از پیش برای نیل به پیشرفت و تعالی سازمان که کوچکترین حق شناسی در برابر الطاف جنالعالی است مصرانه پیمان ببندیم و به امید تداوم این الطاف، افق روزهای روشن سازمان همیاری شهرداری های استان را به نظاره بنشینیم.

 

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید             هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-07 ساعت 10:41:00    |    92 بازدید
آغاز عملیاتی شدن طرح های پایدار درآمدزا در سازمان همیاری شهرداری ها

آغاز عملیاتی شدن طرح های پایدار درآمدزا در سازمان همیاری شهرداری های استان

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری ها، این سازمان پس از پشت سر گذاشتن بحران های مالی فراگیری چون حقوق عقب افتاده پرسنل؛ به فاز جدید طراحی پلن های درآمدی پایدار ورود پیدا کرده است.

مهندس سید سجاد موسویان قهفرخی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها با اعلام این خبر افزود پس از مطالعات اولیه گسترده؛ چهار پلن بسیار سود ده که هزینه بالاسری پایینی نیز داشتند طراحی و در مرحله اقدام قرار گرفتند. ایشان ابراز امیدواری کرد با به سرانجام رسیدن این طرح ها ، سازمان همیاری شهرداری های استان بطور مستمر از درآمدهای پایدار تجاری برخوردار گردد و بتواند از این رهگذر با رسیدن به سود دهی مناسب، عواید مورد انتظار را نصیب صاحبان سهام مجموعه گرداند.


 
 
صفحات دیگر
 

سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com