استان چهارمحال و بختیاری ، یک استان مستعد است . هم استعداد طبیعی ، هم استعداد فرهنگی دارد . از لحاظ استعداد طبیعی معادن زیر زمینی این استان متنوع و قابل توجه است . آب و امکانات دامداری و مراتع این استان با ارزش است . از لحاظ استعداد فرهنگی و انسانی جوانان این استان با استعدادند . مقام معظم رهبری
رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1395-06-16 ساعت 10:51:00    |    411 بازدید
افزایش تعاملات سازنده با ادارات و شهرداری ها باعث پیشرفت سازمان همیاری شهرداری ها خواهد شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری مدیر عامل این سازمان در نشست هم اندیشی شهرداران استان که در محل سالن جلسات مدیریت شعب بانک مسکن برگزار شد از افزایش تعاملات سازنده این سازمان با شهرداری های استان در سال 95 خبر داد.

مهندس قاسم شهبازی گفت: در مدت زمان کوتاه خدمتگزاری بنده در سازمان همیاری شهرداری ها شاهد تعاملات سازنده و پویایی با دهیاران، شهرداران، دفتر امور روستایی و شهری استانداری و به طور خاص معاونت عمرانی استانداری بوده ایم.

شهبازی ادامه داد: در همین راستا و طی سه ماه گذشته آسفالت مورد نیاز معابر 20 روستا و همچنین بخشی از نیازهای دو شهرداری توسط کارخانه آسفالت این سازمان تأمین شده است.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان اظهار داشت: این سازمان آمادگی دارد تا در صورت استفاده از ماشین آلات شهرداری ها اجاره بهای آنها را متناسب با نیاز هر شهرداری و در قالب پرداخت نقدی، تأمین بیس و یا تأمین آسفالت مورد نیاز آنها بپردازد. 


 
 
تاریخ ثبت : 1395-06-06 ساعت 12:19:00    |    351 بازدید
افتتاح بزرگترین مرکز عرضه محصولات کشاورزی و مواد غذایی با همکاری سازمان تعاون روستایی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری بزرگترین مرکز عرضه محصولات کشاورزی و مواد غذایی استان با همکاری سازمان تعاون روستایی، جهاد کشاورزی و با حضور معاون استاندار و جمعی از مسئولین استانی افتتاح گردید.

سیامک سلیمانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار در آغاز آیین افتتاح این مرکز ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت: این مجموعه به لحاظ همکاری و تعاونی که یبن دستگاه های اجرایی ما در استان صورت گرفته بسیار قابل تقدیر است.

سلیمانی افزود: اساسی ترین نقش تعاون روستایی وصل کردن تولید کننده به مصرف کننده است و محصولات این فروشگاه بین 5 تا 40 درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهند شد.


 
 
تاریخ ثبت : 1395-06-04 ساعت 14:02:00    |    405 بازدید
عملیات اجرایی تأمین زیر ساخت های شهرک شیدا با حضور معاون وزیر اقتصاد و دارایی کلنگ زنی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری آیین کلنگ زنی عملیات اجرایی تأمین زیر ساخت های شهرک تفریحی توریستی و گردشگری شیدا، با حضور دکتر حسین قضاوی معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزیر اقتصاد و دارایی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، مدیر عامل سازمان، فرماندار و امام جمعه شهرستان بن و جمعی از مسئولین استان برگزار شد.

 مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در آیین کلنگ زنی این طرح عمرانی گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر 82/500/000/000 ریال و با مشارکت بخش خصوصی جهت ایجاد زیر ساخت های گاز رسانی، برق رسانی، آبرسانی و شبکه قطره ایی فضای سبز و در مدت 12 ماه انجام خواهد شد.


 
 
تاریخ ثبت : 1395-05-11 ساعت 14:35:00    |    314 بازدید
آمادگی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری جهت تعویض خودروهای ناکارآمد دهیاری ها

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری مدیر عامل این سازمان صبح امروز در نشست هم اندیشی بخشداران سراسر استان که در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان بن برگزار شد از آمادگی سازمان همیاری شهرداریها جهت تعویض خودرو های ناکارآمد دهیاری ها خبر داد.

مهندس قاسم شهبازی گفت: با توجه به مذاکرات انجام شده با دو شرکت بزرگ در زمینه تولید خودرو های راهسازی، سازمان همیاری شهرداری ها به نمایندگی از شرکت های مذکور این آمادگی را دارد تا خودرو های ناکارآمد و یا حتی مستهلک دهیاری های متقاضی را با قیمت کارشناسی شده به عنوان پیش پرداخت خریداری نموده و در عوض خودرو های جدید با کاربری مورد تقاضای هر دهیاری را در اختیار آنان قرار دهد.


 
 
تاریخ ثبت : 1395-04-08 ساعت 08:03:00    |    359 بازدید
بازسازی و روکش آسفالت جاده دسترسی اداره حمل و نقل و پایانه های استان توسط سازمان همیاری شهرداریها

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری اکیپ آسفالت این سازمان جهت روکش آسفالت جاده دسترسی به اداره حمل و نقل و پایانه های استان، در این مسیر مستقر و عملیات بازسازی آنرا آغاز نمودند.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان طی بازدیدی از مراحل انجام این پروژه گفت: با توجه به تردد خودرو های سنگین در این مسیر و همچنین شرایط آب و هوایی حاکم بر استان بخش اعظم این جاده تخریب شده  بود که منجر به کندی رفت و آمد و گاهأ وارد شدن خسارت به وسایط نقلیه عبوری می شد.


 
 
تاریخ ثبت : 1395-03-23 ساعت 12:24:00    |    453 بازدید
کارناوال آسفالت معابر روستایی سازمان همیاری شهرداری ها به روستای وانان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری در ادامه فعالیت سازمان همیاری شهرداری ها در نقاط مختلف استان جهت تهیه و پخش آسفالت معابر تعدادی از شهرها و روستاها، اکیپ آسفالت این سازمان به روستای وانان اعزام و عملیات اجرایی آسفالت معابر این روستا را آغاز نمودند.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری ها طی بازدید از این پروژه گفت: با توجه شروع فصل کاری و همچنین آماده شدن معابر تعدادی از روستاهای استان جهت اجرای آسفالت، این سازمان فعالیت خود را در این زمینه مجددأ آغاز نموده است.

مهندس قاسم شهبازی ادامه داد: انجام عملیات اجرایی این پروژه به پیمانکار جزء واگذار شده و سازمان صرفآ عهده دار تولید و پخش آسفالت مورد نیاز در این روستا می باشد.

وی افزود: معابر زیر سازی شده این روستا به 2200 تن آسفالت نیاز دارد که در حال حاضر 1500 تن آن توسط سازمان تولید و پخش شده است.


 
 
صفحات دیگر
 
ارتباط با معاونت هماهنگی امور عمرانی در خصوص شهرداریها
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وب سایت و مطالب آن چیست ؟
پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com