استان چهارمحال و بختیاری ، یک استان مستعد است . هم استعداد طبیعی ، هم استعداد فرهنگی دارد . از لحاظ استعداد طبیعی معادن زیر زمینی این استان متنوع و قابل توجه است . آب و امکانات دامداری و مراتع این استان با ارزش است . از لحاظ استعداد فرهنگی و انسانی جوانان این استان با استعدادند . مقام معظم رهبری
رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1396-04-03 ساعت 12:17:00    |    300 بازدید
اطلاعیه سازمان همیاری شهردای های استان در محکومیت هتک حرمت به رئیس جمهور

روابط_عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری طی اطلاعیه ایی هتک حرمت به رئیس جمهور، معاون اول، رئیس مجلس و نایب رئیس مجلس را محکوم کرد.


در بخشی از این اطلاعیه آمده است:

این حرکت نابخردانه توسط نیروهای خودسر به حرکت خودجوش مردم در راستای انسجام ملی و اسلامی خدشه وارد می سازد.

حمله به رئیس جمهور و منتخبین ملت حمله به جمهوریت نظام است و قطعأ این حرکت وقیحانه در تاریخ ثبت خواهد شد.


این در حالی است که با توجه به منویات مقام معظم رهبری وشرایط منطقه کشور بیش از پیش نیازمند اتحاد و همدلی است.

بی شک دشمنان ایران از این پس برای رسیدن به اهداف شوم خود در ایجاد دودستگی و تفرقه افکنی میان ملت ایران سراغ عده ای سواستفاده گر کج فهم خواهند رفت. سراغ آنهایی که توان درک بیانات رهبر انقلاب را ندارند و به رئیس جمهوری منتخب یک کشور توهین می کنند.

در پایان این اطلاعیه از نهاد های امنیتی خواسته شده ابعاد این بی حرمتی بررسی و با عاملین آن برخورد قاطع گردد.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-03-09 ساعت 13:20:00    |    316 بازدید
کلیات طرح منطقه ویژه اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری کلیات طرح منطقه ویژه اقتصادی استان در جلسه مورخ 7/3/96 شورای عالی مناطق آزاد و ویژه کشور تصویب شد.

مهندس قاسم شهبازی با اعلام این خبر گفت: مطالعات راهبردی و تفصیلی منطقه ویژه اقتصادی در سال 94 تهیه و جهت تصویب و اجرا  به شواری عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ارسال گردید که بدلیل نواقص موجود در طرح این امر محقق نشد.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان افزود: سرانجام در سال جاری با انجام پیگیری های لازم کلیات طرح منطقه ویژه استان پس از رفع اشکالات توسط مشاور طرح در شورای پژوهشی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور مطرح و پس از بحث و بررسی و ارائه دفاعیات و تشریح طرح توسط مجموعه مدیریتی سازمان همیاری شهرداری ها به تصویب رسید.

مهندس قاسم شهبازی اظهار داشت: تصویب کلیات طرح منطقه ویژه اقتصادی گام بلندی در جهت پیشرفت و توسعه این مجموعه به حساب می آید و با توجه به درخواست های متعددی که از سوی سرمایه گذاران به این سازمان ارائه شده است، امید است با تصویب نهایی طرح، بتوانیم سرمایه قابل توجهی جهت راه اندازی و توسعه این طرح بزرگ به این منطقه جذب نماییم.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-03-09 ساعت 12:05:00    |    257 بازدید
اجرای عملیات بهسازی و آسفالت محور شهرکرد – زرین شهر توسط سازمان همیاری شهرداری های استان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری اجرای عملیات بهسازی و آسفالت محور شهرکرد – زرین شهر توسط این سازمان در حال انجام می باشد.

مهندس قاسم شهبازی با اعلام این خبر گفت: در راستای طرح نگهداری و ایمن سازی راه های شریانی کشور و با عنایت به توان عمرانی مطلوب سازمان همیاری شهرداری ها در زمینه تولید و پخش آسفالت، این پروژه از ابتدای خرداد ماه سال جاری در دستور کار سازمان قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان افزود: با توجه به وجود بار ترافیکی سنگین در محور مذکور، تمهیدات لازم جهت برقراری ایمنی کافی جهت تردد مسافران اندیشیده شده و برنامه ریزی دقیقی به منظور اتمام هرچه سریعتر پروژه صورت گرفته است.

شهبازی ادامه داد:  در همین راستا در حال حاضر یک اکیپ آسفالت در حال انجام عملیات بهسازی و اکیپ دوم همزمان عملیات روکش آسفالت این محور را در دستور کار دارند.


 
 
تاریخ ثبت : 1395-12-02 ساعت 09:47:00    |    433 بازدید
تکمیل زیرساخت شهرک گردشگری شیدا چهارمحال و بختیاری 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

 به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان چهارمحال و بختياري، قاسم شهبازی روز شنبه در نشست با خبرنگاران تاکید کرد: تاکنون برای اجرای زیرساخت های شهرک گردشگری شیدا در این استان برابر 300 میلیارد ریال در فضایی به وسعت 300هکتار هزینه شده و تاکنون برای شهرک گردشگری شیدا در چهارمحال و بختیاری ردیف بودجه دولتی تعریف نشده است.

وی تصریح کرد: تکمیل و بهره برداری از شهرک گردشگری شیدا در چهارمحال و بختیاری وضعیت گردشگری، جذب توریست، ورزش، اقتصاد و اشتغال استان و منطقه را متحول می کند.
شهبازی بدون اشاره به میزان بدهی های سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری در 9 ماه گذشته یادآور شد: با تلاش های صورت گرفته در این مدت 30 میلیارد ریال از بدهی های این سازمان پرداخت شد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: علاوه بر پرداخت بخشی از بدهی ها، این سازمان 50 میلیارد ریال پروژه در مناقصات برنده شده است.


 
 
تاریخ ثبت : 1395-11-12 ساعت 13:18:00    |    402 بازدید
پرسنل سازمان همیاری شهرداریها به استقبال دهه ی فجر رفتند

پرسنل سازمان همیاری شهرداریها به استقبال دهه ی فجر رفتند. به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان چهار محال وبختیاری پرسنل این سازمان به استقبال دهه فجر رفتند.

سرپرست روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریها گفت:سازمان همیاری در همه ی فعالیتهای فرهنگی پیشتاز بوده وتا کنون در اکثر مناسبتهای  مهم دارای برنامه های محتوایی بوده است.

 فرهادی بابادی افزود :در دهه ی فجر امسال نیز پرسنل وبسیجیان سازمان از قبل از سالگرد ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به کشور با اذین بندی ونصب نوشتجات وشعارهای انقلابی به استقبال اغاز دهه ی فجر رفتند.وی افزود :پرسنل وبسیجیان پایگاه بسیج حضرت علی بن ابی طالب این سازمان تا پایان دهه یمبارک فجر برنامه هایی دارند که متعاقبا اعلام حواهد شد


 
 
تاریخ ثبت : 1395-11-02 ساعت 12:54:00    |    381 بازدید
ابراز همدردي رانندگان و كارگران سازمان همياري شهرداري هابا خانواده ها وبازماندگان حادثه پلاسكو

رانندگان وکارگران سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال و بختیاری طی اقدامی وسایل نقلیه خودرا برای شهدا وجانباختگان حادثه پلاسکو باپارچه مشکی اذین کردندتا باخانواده وبازماندگان انها ابراز همدردی کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان چهارمحال و بختیاری کارگران ورانندگان این سازمان روز کاری خود را با یاد شهدای اتش نشان وجانباختگان حادثه پلاسکو اغاز کردند تا با خانواده وبازماندگان ان حادثه ابراز همدردی کنند

چندی پیش ساختمان پلاسکو در تهران فروریخت وتعدادی از اتش نشانان ومردم درین حادثه جان خودرا از دست دادند


 
 
صفحات دیگر
 
ارتباط با مدیر عامل سازمان
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وب سایت و مطالب آن چیست ؟
پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com