استان چهارمحال و بختیاری ، یک استان مستعد است . هم استعداد طبیعی ، هم استعداد فرهنگی دارد . از لحاظ استعداد طبیعی معادن زیر زمینی این استان متنوع و قابل توجه است . آب و امکانات دامداری و مراتع این استان با ارزش است . از لحاظ استعداد فرهنگی و انسانی جوانان این استان با استعدادند . مقام معظم رهبری
رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
گروه های اخبار
 
تاریخ ثبت : 1396-05-17 ساعت 11:30:00    |    95 بازدید
برگزاری مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه نماز و مهدویت در فضای مجازی ویژه دانشجویان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال وبختیاری مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه نماز و مهدویت در فضای مجازی ویژه دانشجویان کلیه دانشگاه های سراسر استان در مرکز آموزش عالی علمی کاربردی این سازمان برگزار شد.

مهندس قاسم شهبازی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان در حین برگزاری این مراسم گفت : با توجه به ارتباط قشر دانشجو با فضای  مجازی و همچنین سعی در فرهنگ سازی مناسب در موضوعات نماز و مهدویت و پیرو  فرمایشات مؤکد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انجام فعالیتهای فرهنگی و جهادی در حوزه فضای مجازی ، مدیریت دانشجویی و فرهنگی مرکز علمی کاربردی سازمان  با همکاری ستاد اقامه نماز استان اقدام به برگزاری مسابقه نماز و مهدویت در فضای مجازی ویژه دانشجویان در بین کلیه   دانشگاه های سراسر استان نموده است . 


 
 
تاریخ ثبت : 1396-04-15 ساعت 11:02:00    |    264 بازدید
خیزش مردم برای مبارزه با مواد مخدر

چهارشنبه شهرکرد حال و هوای دیگری داشت.

همه آمده بودند.

مدیران کلان تا مدیران میانی، NGO ها، تشکل ها، سمن ها، مردم، روحانیت  همه آمده بودند.

این روزها همه برای مبارزه با مواد مخدر احساس مسئولیت می کنند.

پیر و جوان، زن و مرد آمده بودند تا به اعتیاد نه بگویند.

بودند پیر زنانی و پیر مردانی، یکی برای اعتیاد فرزندش از ناراحتی می گریست و یکی برای رهایی فرزندش از دام اعتیاد از خوشحالی می گریست.

و البته بودند شیر زنان و شیر مردانی که با جسارت آمده بودند یکی یک سال پاکی داشت و یکی یازده سال، چهره هایی که با آرامش و لبخند و احترام به یکدیگر، چشم هایشان حاوی این پیام بود " نه به اعتیاد"

گویا دبیر جوان ستاد مبارزه با مواد مخدر توانسته است همه طیف ها و قشرها و صنف ها را برای مبارزه با مواد مخدر متحد سازد. اتحادی که با حضور مردم مستحکم تر شده است.

سید قدیر مرتضوی روز چهارشنبه در همایش صیانت و گفتمان سازی مقابله با مصرف مواد مخدر با اشاره با بالا بودن گرایش و میل به ترک اعتیاد در استان گفت: سال کذشته 16 هزار معتاد برای ترک اعتیاد به مراکز و کمپ های ترک اعتیاد مراجعه کردند.

وی افزود: با حمایت سمن ها، مردم و استاندار محترم آقای قاسم سلیمانی چهارمحال و بختیاری یکی از استان های پاک در مصرف مواد مخدر است که برای کاهش گرایش به مصرف مواد مخدر باید از پیشگیری استفاده کرد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار در این همایش از  ضرورت آموزش و فرهنگ سازی در حوزه مبارزه با مواد مخدر گفت و ادامه داد: دولت بدون استفاده از ظرفیت مردم و سازمان های مردم نهاد در امر مبارزه با مواد مخدر موفق نخواهد بود و این مهم حضور همه اقشار جامعه مردم را می طلبد.

وی در پایان سخنانش ضمن بیان اینکه اراده استاندار و مسئولین استان در مبارزه با مواد مخدر جدی است از حضور پرشور مردم و زحمات تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، مرتضوی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و همه مردم و مسئولین که دغدغه این مهم را دارند تشکر کرد.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-04-03 ساعت 12:17:00    |    133 بازدید
اطلاعیه سازمان همیاری شهردای های استان در محکومیت هتک حرمت به رئیس جمهور

روابط_عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری طی اطلاعیه ایی هتک حرمت به رئیس جمهور، معاون اول، رئیس مجلس و نایب رئیس مجلس را محکوم کرد.


در بخشی از این اطلاعیه آمده است:

این حرکت نابخردانه توسط نیروهای خودسر به حرکت خودجوش مردم در راستای انسجام ملی و اسلامی خدشه وارد می سازد.

حمله به رئیس جمهور و منتخبین ملت حمله به جمهوریت نظام است و قطعأ این حرکت وقیحانه در تاریخ ثبت خواهد شد.


این در حالی است که با توجه به منویات مقام معظم رهبری وشرایط منطقه کشور بیش از پیش نیازمند اتحاد و همدلی است.

بی شک دشمنان ایران از این پس برای رسیدن به اهداف شوم خود در ایجاد دودستگی و تفرقه افکنی میان ملت ایران سراغ عده ای سواستفاده گر کج فهم خواهند رفت. سراغ آنهایی که توان درک بیانات رهبر انقلاب را ندارند و به رئیس جمهوری منتخب یک کشور توهین می کنند.

در پایان این اطلاعیه از نهاد های امنیتی خواسته شده ابعاد این بی حرمتی بررسی و با عاملین آن برخورد قاطع گردد.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-03-09 ساعت 13:20:00    |    160 بازدید
کلیات طرح منطقه ویژه اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری کلیات طرح منطقه ویژه اقتصادی استان در جلسه مورخ 7/3/96 شورای عالی مناطق آزاد و ویژه کشور تصویب شد.

مهندس قاسم شهبازی با اعلام این خبر گفت: مطالعات راهبردی و تفصیلی منطقه ویژه اقتصادی در سال 94 تهیه و جهت تصویب و اجرا  به شواری عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور ارسال گردید که بدلیل نواقص موجود در طرح این امر محقق نشد.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان افزود: سرانجام در سال جاری با انجام پیگیری های لازم کلیات طرح منطقه ویژه استان پس از رفع اشکالات توسط مشاور طرح در شورای پژوهشی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور مطرح و پس از بحث و بررسی و ارائه دفاعیات و تشریح طرح توسط مجموعه مدیریتی سازمان همیاری شهرداری ها به تصویب رسید.

مهندس قاسم شهبازی اظهار داشت: تصویب کلیات طرح منطقه ویژه اقتصادی گام بلندی در جهت پیشرفت و توسعه این مجموعه به حساب می آید و با توجه به درخواست های متعددی که از سوی سرمایه گذاران به این سازمان ارائه شده است، امید است با تصویب نهایی طرح، بتوانیم سرمایه قابل توجهی جهت راه اندازی و توسعه این طرح بزرگ به این منطقه جذب نماییم.


 
 
تاریخ ثبت : 1396-03-09 ساعت 12:05:00    |    121 بازدید
اجرای عملیات بهسازی و آسفالت محور شهرکرد – زرین شهر توسط سازمان همیاری شهرداری های استان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری اجرای عملیات بهسازی و آسفالت محور شهرکرد – زرین شهر توسط این سازمان در حال انجام می باشد.

مهندس قاسم شهبازی با اعلام این خبر گفت: در راستای طرح نگهداری و ایمن سازی راه های شریانی کشور و با عنایت به توان عمرانی مطلوب سازمان همیاری شهرداری ها در زمینه تولید و پخش آسفالت، این پروژه از ابتدای خرداد ماه سال جاری در دستور کار سازمان قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان افزود: با توجه به وجود بار ترافیکی سنگین در محور مذکور، تمهیدات لازم جهت برقراری ایمنی کافی جهت تردد مسافران اندیشیده شده و برنامه ریزی دقیقی به منظور اتمام هرچه سریعتر پروژه صورت گرفته است.

شهبازی ادامه داد:  در همین راستا در حال حاضر یک اکیپ آسفالت در حال انجام عملیات بهسازی و اکیپ دوم همزمان عملیات روکش آسفالت این محور را در دستور کار دارند.


 
 
تاریخ ثبت : 1395-12-02 ساعت 09:47:00    |    269 بازدید
تکمیل زیرساخت شهرک گردشگری شیدا چهارمحال و بختیاری 500 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

 به گزارش روابط عمومي سازمان همياري شهرداري هاي استان چهارمحال و بختياري، قاسم شهبازی روز شنبه در نشست با خبرنگاران تاکید کرد: تاکنون برای اجرای زیرساخت های شهرک گردشگری شیدا در این استان برابر 300 میلیارد ریال در فضایی به وسعت 300هکتار هزینه شده و تاکنون برای شهرک گردشگری شیدا در چهارمحال و بختیاری ردیف بودجه دولتی تعریف نشده است.

وی تصریح کرد: تکمیل و بهره برداری از شهرک گردشگری شیدا در چهارمحال و بختیاری وضعیت گردشگری، جذب توریست، ورزش، اقتصاد و اشتغال استان و منطقه را متحول می کند.
شهبازی بدون اشاره به میزان بدهی های سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری در 9 ماه گذشته یادآور شد: با تلاش های صورت گرفته در این مدت 30 میلیارد ریال از بدهی های این سازمان پرداخت شد.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: علاوه بر پرداخت بخشی از بدهی ها، این سازمان 50 میلیارد ریال پروژه در مناقصات برنده شده است.


 
 
صفحات دیگر
 
ارتباط با معاونت هماهنگی امور عمرانی در خصوص شهرداریها
نظرسنجی
نظر شما در مورد این وب سایت و مطالب آن چیست ؟
پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com