رهنمود رهبری
تصاویر منتخب
سر خط آخرین خبرها
پیوندها
نیم نگاه

تاریخ ثبت : 1397-10-26 ساعت 18:01:00    |    298 بازدید
دیدار هیات تجاری کشور ترکیه از منطقه ویژه اقتصادی استان

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان، جلسه رایزنی اقتصادی در خصوص سرمایه گذاری هیات تجاری کشور ترکیه در منطقه ویژه اقتصادی استان در سالن جلسات سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار گردید.

در این جلسه مهندس موسویان مدیرعامل سازمان با معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های منطقه ویژه اقتصادی استان، شرایط تسهیل سرمایه گذاری در این منطقه را تشریح و ابراز امیدواری کردند با ورود صنایع مختلف به این منطقه شاهد رشد اقتصادی  استان باشیم.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-21 ساعت 22:41:00    |    257 بازدید
دیدار مدیران عامل سازمان های همیاری استان چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی با حضور شهردار و ریاست شورای شهر مشهد مقدس و شهردار محترم شهرکرد

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری؛ مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان خراسان رضوی به همراه شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه هم اندیشی به میزبانی شهردار محترم شهرکرد و مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری؛ به بررسی راهکارها و زمینه های مشترک همکاری در افق درآمدزایی پایدار و مدیریت شهری پرداختند


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-17 ساعت 07:02:00    |    265 بازدید
نشست مشترک با تیم مدیریتی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار

نشست رایزنی، شناخت فرصت ها و انتقال تجربیات مدیریت توسعه در قالب جلسه مشترک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها و سرپرست منطقه ویژه اقتصادی استان با تیم مدیریتی منطقه ویژه اقتصادی سبزوار در فضایی صمیمی به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-12 ساعت 05:49:00    |    277 بازدید
برگزاری کلاس های آموزشی و توجیهی بودجه نویسی

جلسات بررسی روند تدوین و همچنین آموزش شیوه های بودجه نویسی و شفافیت مالی با حضور کارشناسان مرتبط در سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار گردید.

مهندس سید سجاد موسویان هدف از برگزاری چنین جلسات آموزشی را رسیدن به برنامه ای منسجم و مترقی برای بودجه ۹۸ و در نهایت حرکت بر اساس یک سند راهبردی و رسیدن به شفافیت مالی بیشتر از پیش در سال های پیش رو دانست.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-10 ساعت 03:05:00    |    269 بازدید
تقدیر پرسنل سازمان از استاندار و هیات مدیره

پیام تقدیر پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان از استاندار محترم (به عنوان رییس شورای سازمان) و اعضای هیات مدیره سازمان

 

 

جناب آقای مهندس عباسی

استاندار محترم و رییس شورای سازمان همیاری شهرداری های استان چهارمحال و بختیاری

با اهدای سلام و ادب و احترام

برخود لازم می دانیم اکنون که در پی نگاه مدبرانه، پیگیری های مجدانه و مساعدت های محبت آمیز جنابعالی، بارقه های امید در دل پرسنل سازمان همیاری شهرداری های استان جوانه زده و مسیر پر تلاطم مشکلات اقتصادی گریبان گیر این سازمان رو به پایان نهاده؛ مراتب تشکر و قدردانی خود را از جنابعالی اعلام نموده و از پیشگاه خداوند متعال آرزوی توفیق روزافزون در راه خدمت خلق و استان عزیزمان را برای جنابعالی و مجموعه مدیریتی سازمان داشته باشیم.

صدها فرشته بوسه بر آن دست می زنند       کز کار خلق یک گره بسته وا کند

 

بدون شک ثبات مدیریتی ایجاد شده، فضای امید بخش و رو به پیشرفت سازمان و همچنین نتیجه بخشی سیاست های اقتصادی سازمان، مرهون نکاه حرفه ای مدیریتی جنابعالی می باشد که در قالب تلاش های هیات مدیره و انتخاب مدیرعاملی کاردان و لایق با تلاشگری مختص انرژی جوانی تبلور یافته است.

در این راستا بر ماست که با تعهدمان بر تلاش بیش از پیش برای نیل به پیشرفت و تعالی سازمان که کوچکترین حق شناسی در برابر الطاف جنالعالی است مصرانه پیمان ببندیم و به امید تداوم این الطاف، افق روزهای روشن سازمان همیاری شهرداری های استان را به نظاره بنشینیم.

 

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید             هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند


 
 
تاریخ ثبت : 1397-10-07 ساعت 10:41:00    |    311 بازدید
آغاز عملیاتی شدن طرح های پایدار درآمدزا در سازمان همیاری شهرداری ها

آغاز عملیاتی شدن طرح های پایدار درآمدزا در سازمان همیاری شهرداری های استان

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری ها، این سازمان پس از پشت سر گذاشتن بحران های مالی فراگیری چون حقوق عقب افتاده پرسنل؛ به فاز جدید طراحی پلن های درآمدی پایدار ورود پیدا کرده است.

مهندس سید سجاد موسویان قهفرخی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها با اعلام این خبر افزود پس از مطالعات اولیه گسترده؛ چهار پلن بسیار سود ده که هزینه بالاسری پایینی نیز داشتند طراحی و در مرحله اقدام قرار گرفتند. ایشان ابراز امیدواری کرد با به سرانجام رسیدن این طرح ها ، سازمان همیاری شهرداری های استان بطور مستمر از درآمدهای پایدار تجاری برخوردار گردد و بتواند از این رهگذر با رسیدن به سود دهی مناسب، عواید مورد انتظار را نصیب صاحبان سهام مجموعه گرداند.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-09-20 ساعت 09:21:00    |    335 بازدید
پرداخت شش ماه حقوق عقب افتاده پرسنل، سرآغاز عبور از بحران در سازمان همیاری شهرداری های استان

در نشست خبری مهندس موسویان مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان مطرح شد:

پرداخت شش ماه حقوق به تعویق افتاده پرسنل، سرآغاز عبور از بحران در سازمان همیاری شهرداری ها.


 
 
تاریخ ثبت : 1397-09-04 ساعت 21:51:00    |    328 بازدید
اضافه شدن شیفت کاری شب در اکیپ های آسفالت سازمان همیاری

خانم مهندس کیانی، مدیر امور عمرانی سازمان همیاری شهرداری های استان؛ با ذکر این خبر افزود با توجه به نزدیک شدن فصل بارندگی و عدم امکان اجرای آسفالت در بستر مرطوب، تلاش همکاران عمرانی این بخش و اکیپ های آسفالت سازمان بیش از پیش شده و شیفت های کاری شبانه در این راستا در کارخانه تولید آسفالت و تیم های عملیاتی آغاز به کار کرده است


 
 
صفحات دیگر
 

سرپرست جدید سازمان همیاری شهرداری های استان معرفی شد

پیام های مردمی
اوقات شرعی

آب و هوای شهرکرد
ورود به سایت
نام کاربری
رمز عبور
طراحی و اجرا توسط نگین گروپ | Designed by Negingroup.com